Metallitööd Lääne-Virumaal

Metallituba OÜ peamine tegevussuund on konkurentsitult parimad metallitööd terves Läänemaa regioonis. Tegeleme metallitööde ja metalli eritöödega, pakume suurepärast allhanketeenust ning oleme prioriteediks seadnud klientide rahulolu.

Oleme tegutsenud alates 2012 aastast ning selle aja jooksul on meil au olnud tegeleda erineva suuruse ja keerukusastmega projektidega. See on meile andnud ulatusliku kogemuste pagasi kõige optimaalsemate lahenduste välja töötamiseks ja rakendamiseks erisuguste metallitööde ja -konstruktsioonide puhul. Meie teenuste hulka kuuluvad plasma- ja gaasilõikus, detailide painutus, joonestamine, saagimine, puurimine, keevitamine, värvimine, transport ning samuti tehnika rent.

Metalli plasma- ja gaasilõikus. Plasmaga lõikame 2-20 mm paksuseid detaile, millega saab vastavad detailid kiiresti ja täpselt välja lõigata. Gaasiga lõikame materjale, mis on tugevamad ja paksemad – 20-300mm. Saame lõigata nobedalt ja täpselt nii väike- kui ka suurseeriaid.

Metalldetailide painutus. Painutamine on üks põhilistest metalli vormimisprotsessidest. Painutamisega antakse metallile nurk ja raadius. Metalli painutamise protsessi käigus ühendatakse metalliga voolepiiri ületav jõud ja seeläbi saavutatakse läbi metalli plastse deformatsiooni jääv tulemus.

Metalltööde joonestamine. Pakume tehnilisi joonestustöid vastavalt kliendi soovidele ja ideedele.

Metalli saagimine. Metalli saagimine on osa klassikalisest metalli töötlemisprotsessist, samuti pakume saagimist eraldiseisva teenusena. Saeme metalli vastavalt kliendi materjalidele ja joonistele ning vajadusel aitame kliendi joonestamisega.

Metalli puurimine. Puurime metalli soovitud ava, millel on vastav sügavus ja diameeter.

Metalli keevitamine. Keevitamine on samuti klassikaline osa metalli töötlemisprotsessist, mis tihti asendab teisi tehnoloogiaid nagu poltliited ja neetimine. Keevitamise käigus sulatatakse metallosi ja antakse neile seeläbi jääv kuju. Viime keevitustöid läbi vastavalt kliendi joonistele ja nõudmistele, vajadusel abistame joonestusprotsessiga.

Metalli värvimine. Metalli värvitakse regulaarselt nii esteetilistel kui ka kaitsepõhjustel. Värvimisega saab metalli efektiivselt korrosiooni eest kaitsta. Värvimisteenuse käigus puhastame ja valmistame pinna ette, krundime selle ja seejärel värvime.

Transport. Pakume oma klientidele ka toodete transportimise teenust.

Tehnika rent. Rendime välja tehnikat: Frontaaltõstuk ATLAS 4,5T, Ekskavaator Yanmar 2,5T ning Treiler 2T.

Metallituba OÜ võtmeväärtused on kõrge kvaliteet ja tähtaegadest kinnipidamine ning meie eesmärk on pakkuda konkurentsitult parimat allhanketeenust enda koostööpartneritele. Oleme tuntud suurepärase kliendikogemuse ning kvalifitseeritud ja professionaalse tööjõu poolest. Pereettevõttena oleme motiveeritud, tugeva töömoraaliga ja efektiivselt koostoimiv ühtne meeskond, kes seab oma kliendid esikohale.

Metallitööd Lääne-Virumaal – Metallituba OÜ